Organizator:

O targach

Targi Mieszkań i Domów

Od wielu lat obserwujemy rynek nieruchomości. Rozwijamy się i zmieniamy wraz z nim. Analizujemy potrzeby, przygotowujemy merytoryczne materiały, organizujemy spotkania. Jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów i trzymamy rękę na pulsie. Wyznaczamy kierunki, wyprzedzamy trendy i jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebują nas Klienci. Dostarczamy wiedzę, kontakty i informacje.

 

Nowy Adres sp. z o.o. to dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Od 20 lat obserwujemy rynek nieruchomości. Rozwijamy się i zmieniamy wraz z nim. Do flagowych produktów firmy należą cykle konferencji branżowych FRN Forum Rynku Nieruchomości i PRES Polish Real Estate Summit, a także cykl Targów Mieszkań i Domów, organizowanych w największych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku. W przyszłym roku na mapie targowej pojawią Katowice! Do tej pory z powodzeniem przeprowadziliśmy ponad 150 edycji imprez targowych.

 

Od 2015 r. Nowy Adres jest członkiem wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich, z którym wspólnie przeprowadza wiele interesujących projektów i inicjatyw.

 

Od stycznia 2018 roku należymy do Grupy MTP- największego organizatora targów, konferencji i eventów w Europie środkowo-wschodniej.