Organizator:

Targi Mieszkań i Domów wróciły z tysiącami zwiedzających

Podziel się

W ostatni weekend września, 25 i 26 września odbyły się Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu i Krakowie. Na to wydarzenie organizatorzy, deweloperzy, eksperci rynku nieruchomości, a przede wszystkim klienci, którzy tłumnie odwiedzili imprezy, czekali niemal rok. Z pewnością było warto, ponieważ po takiej przerwie wspólne spotkania i możliwość bezpośredniej rozmowy to wielka radość, tym bardziej, że w tym czasie deweloperzy wprowadzili wiele premierowych inwestycji.

 

- Targi Mieszkań i Domów łączą w sobie kilka, bardzo ważnych dla klientów poszukujących własnego M, elementów: prezentują całe spektrum ofertowe rynku mieszkaniowego pierwotnego i wtórnego,  możliwości finansowania planowanego zakupu ale też poprzez liczne seminaria i sektory porad mają ogromną wartość edukacyjną. Dodatkowo prezentują  inwestycyjne nowości, które stanowią dużą atrakcję targów. Premiery zawsze mocno ożywiają branżę deweloperską. Targi Mieszkań i Domów tak licznie odwiedzone przez mieszkańców Poznania i Krakowa rozpoczęły bardzo ciekawą mieszkaniową jesień!  – mówi Grzegorz Zieliński, dyrektor Targów Mieszkań i Domów. Oczywiście, w związku z sytuacją epidemiczną,  zapewniono wszelkie środki bezpieczeństwa uczestników, zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi. - Zadbaliśmy o dostępność środków dezynfekujących oraz maseczki dla wszystkich uczestników. Cieszymy się, że mimo obostrzeń chętnych do udziału w Targach było tak wiele – dodaje Grzegorz Zieliński.

Poznańska i krakowska impreza targowa była swoistym otwarciem mieszkaniowej jesieni, natomiast już wkrótce bogatą ofertę mieszkaniową i branż pokrewnych poznają podczas Targów Mieszkań i Domów poznają wrocławianie. Już 16 i 17 października w celu poszukiwania wymarzonego domu we Wrocławiu będzie można odwiedzić Halę Stulecia. W imprezie wezmą udział nie tylko deweloperzy oferujący inwestycje mieszkaniowe czy domy, ale też firmy budujące na działkach klienta a nawet oferujące ziemię i pośrednicy nieruchomości. Nie zabraknie wystawców w branż wykończenia i wyposażenia wnętrz.

Nowością na wrocławskich targach będą firmy sprzedające nieruchomości wakacyjne w Gruzji i Hiszpanii.

Tradycyjnie Targom towarzyszyć będzie bogaty program seminariów i prelekcji.